ما در ارتباطات روزمرمون وقتی در حال صحبت با شخصی هستیم و یا بیلبرد های تبلیغاتی رو گذرا از کنارشون رد میشیم به صورت ناخودآگاه داریم تاثیر میگیریم. اگر کسی ذره ای توانایی گفتاری بالاتر از ما داشته باشه به خوبی میتونه روی ما تاثیر قالب داشته باشه و به خواسته هاش برسه و ما هم با کمال میل و اشتیاق فراوان نیاز هاش رو اجابت میکنیم. اما خلافش هم وجود داره ممکنه بی دلیل ما از شخصی خوشمون نیاد یا به اصطلاح عام ، باهاش حال نکنیم در حالی که حتی نمیدونیم چرا؟. خب اینجاس که تاثیرات ناخودآگاه رو باید بهشون ایمان بیاری.

ما در مقابل افراد مختلف نوع بیانمون تغییر میکنه به فرض مثال آیا تو در مقابل دوستت و مدیر شرکتی که داخلش کار میکنی یک جور میایستی و حرف میزنی؟ در مقابل یک دختر (اگر پسری) یا در مقابل یک پسر (اگر دختری) که به اون فرد علاقه داری و به تازگی میخوای نظرش رو راجب خودت بدونی با اون تن صدای معمولت که پیش دوستات حرف میزنی، صحبت میکنی یا نه ؟

خب تحقیقات و آزمایشات زیادی ثابت کرده که افراد در مقابل جنس مخالفشون صداشون رو تغییر میدن. اما هدف از این رفتار که حتی ممکنه به صورت ناخودآگاه انجام بشه چی هست؟

بیشتر طرف مقابل هنگام تغییر صدا ، صداش رو به یک صدای بم نزدیک میکنه یا به یک صدای زیر؟ بدون شک به صدای بم!! اما چرا؟!

تحقیقات ثابت کرده که افراد با عمق صدای بیشتر تونستن اعتماد جنسی بیشتری رو برای جنس مخالف خودشون ایجاد کنند و این معجزه یک صدای عمیق هست. ویژگی رهبران اثر گذار دنیا هم در صدا و بیان همین هست. صدای عمیق و بیان قدرتمند. نتیجه این تحقیقات یک راز بزرگ در بر داره و اون این هست که تو در هر ارتباطی میتونی با افزایش عمق صدات اثرگذاری کلامت رو بر مخاطبت افزایش بدی و یا بیزنس خودت رو رشد بدی و یا به فرد مورد علاقه خودت برسی و نیاز هات رو برطرف کنی. اگر عمق صدای کافی نداری و یا بازی خوبی به صدات نمیتونی بدی که مخاطبت و از خواب بیدار کنی و یا حتی دچار مشکلات گفتاری هستی با روزانه ۲۰ الی ۳۰ دقیقه تمرینات اصولی پرورش صدا و بیان تحول بزرگی رو در زندگی و هویت اجتماعی خودت ایجاد کنی و اعتماد بنفس خودت رو روز به روز ارتقا بدی و از ارتباط با دنیای بیرون لذت ببری.

فرقی نمیکنه چه جنس صدایی داری این رو بدون که صدای تو اثر انگشت(هویت) توست.

بدرخشی.

برای شروع تغییرات در صدا و بیان و در نتیجه ارتباطاتت روی لینک زیر ضربه بزن

http://yoosofemami.com/product-6